Czas realizacji i dostawy zamówienia

  1. W przypadku zamówień opłaconych przelewem Sprzedawca przystąpi do realizacji zamówienia niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty za zamówienie. Dostawa zostanie zrealizowana poprzez firmę kurierską. Dostawa na terenie Polski nastąpi nie później niż 5 dni od dnia otrzymania zapłaty.
  2. Zakupiony towar zostanie wysłany na adres podany przez Kupującego w formularzu zamówienia – miejsce spełnienia świadczenia.
  3. Przesyłka oklejona jest taśmą, która jest jednocześnie plombą, jej uszkodzenie jest równoznaczne z uszkodzeniem (naruszeniem) przesyłki.
  4. Kupujący ma prawo nie przyjąć uszkodzonej (naruszonej) przesyłki (odmowa przyjęcia).

    Bardzo prosimy o sprawdzenie przesyłki w obecności kuriera. Firma kurierska odpowiada za towar do chwili podpisania przez Państwa dokumentów przewozowych. Podpisanie listu przewozowego, równoznaczne jest z oświadczeniem o treści: „Potwierdzam odbiór przesyłki w stanie nieuszkodzonym", tak więc przed złożeniem podpisu prosimy o dokonanie oględzin, czy opakowanie nie zostało uszkodzone. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek zewnętrznych uszkodzeń przesyłki, prosimy sporządzić protokół szkody w obecności kuriera.

   Uszkodzeniami przesyłki są m.in. wszelkiego rodzaju zagięcia, załamania, wgniecenia, przełamania, zerwania taśmy, przerwania taśmy i inne. W przypadku uszkodzonej przesyłki mają Państwo jej nie przyjąć (tzw. odmowa przyjęcia). Każda przesyłka kurierska jest ubezpieczona a dostawa następuje w dni robocze na terenie całej Polski. Każdorazowo, do każdej przesyłki dołączona jest faktura VAT.

Koszt dostawy

  1. Koszt dostawy zostanie podany do akceptacji Kupującego na etapie dokonywania zamówienia.
  2. Określenie kosztu dostawy będzie uzależnione od wagi i wymiarów przesyłki. Każdorazowo wysokość opłaty będzie dostępna dla Kupującego do jego wiadomości - przed potwierdzeniem złożenia zamówienia.
  3. Opłatę związaną z dostarczeniem przesyłki oraz obsługą płatności w ustalonej na zamówieniu kwocie pokrywa Kupujący.
  4. Koszt dostawy stanowi osobną pozycję na zamówieniu oraz dokumencie rozliczeniowym (faktura) wystawionym przez Sprzedawcę dla Kupującego i będzie stanowił część całkowitej wartości zamówienia.
  5. Na życzenie klienta możliwa jest wycena indywidualna zamówienia. W tym przypadku należy kierować zapytania na mail kontakt@polchron.pl.

Forma płatności 

1. Sprzedawca udostępnia Klientowi  następujący sposób płatności z tytułu Umowy Sprzedaży.

1.3. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.
Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

1.3.1. ING Bank Śląski S.A.

1.3.2. Numer rachunku: 10 1050 1911 1000 0092 4764 9982


2.1. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 5 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

3. Na każdy sprzedany produkt wystawiamy fakturę VAT.